top of page

01/

Kogo szukamy?

Szukamy osób które grają na: trąbce, puzonie, tubie (gitarze basowej), waltorni i innych instrumentach blaszanych, ewentualnie na klarnecie lub instrumentach perkusyjnych. Jeśli grasz na innym instrumencie warto do nas napisać - może właśnie poszukujemy kogoś nowego, a nie zdążyliśmy tego jeszcze ogłosić!

Główna rekrutacja jest zawsze na wiosnę (marzec), ale można się też zgłaszać w ciągu roku.

02/

Ile muszę mieć lat, żeby się zapisać?

Większość naszych muzyków jest w wieku 14 - 25 lat. Do gry na instrumentach dętych przyjmujemy osoby, które mają ukończone 12 lat. Jeśli jesteś młodszy możesz spróbować swoich sił na instrumentach perkusyjnych lub w sekcji wokalnej.

03/

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Bardzo prosto :)

Zapoznaj się z informacjami na naszej stronie i profilach społecznościowych, pomoże Ci to podjąć decyzję czy na pewno chcesz z nami współpracować.

Potem napisz do nas wiadomość Facebook'u lub na orkiestraweglowka@gmail.com.

Przyjdź do nas, będzie okazja żeby porozmawiać i odpowiedzieć na Twoje pytania. Koniecznie zabierz swój instrument, żebyśmy mogli Cię posłuchać :)

04/

Jakie informacje należy podać w mailu?

Żeby cały proces poszedł sprawnie wyślij nam: swoje imię, nazwisko, napisz na czym grasz i jak długo.
Jeśli chcesz możesz napisać coś więcej o sobie....

Jeśli masz poniżej 18 lat na spotkanie zaprosimy Cię z rodzicem/opiekunem.

05/

Na jakim poziomie muszę grać?

Generalnie szukamy osób, które grają już na instrumentach. Naukę od poziomu początkującego przewidujemy na razie tylko na tubie, waltorni i puzonie (istnieje możliwość wypożyczenia instrumentu). Zależy nam jednak, by kandydaci znali podstawy teoretyczne muzyki i zapisu nutowego minimalnie na poziomie "szkolnym" oraz byli nastawieni na pracę w grupie.

POLECANE

ZOSP RP

indeks.png

Gmina Wiśniowa

herb.jpg
bottom of page